Loading...
Home / Rejestracja

Rejestracja on-line została wyłączona. Zapraszamy do kas.

Dziękujemy za tak liczne zainteresowanie. Przypominamy o konieczności okazania biletu przy wjeździe na teren obiektu. Osoby, które nie zdążyły zarejestrować się w wyznaczonym przez nas terminie, zapraszamy po zakup biletu w kasach.

Udział w konferencji jest bezpłatny po dokonaniu rejestracji on-line. W przypadku niezarejestrowania się koszt uczestnictwa wynosi 500 PLN netto. Ilość miejsc na poszczególne konferencje ograniczona!

Administratorem Danych jest PTAK WARSAW EXPO Sp. z o.o. (Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu umożliwienia uczestnictwa w wydarzeniu, a także w celach wskazanych w treści wyrażonych zgód. Dane nie będą udostępniane innym odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Podanie danych oznaczonych jako obligatoryjne jest dobrowolne, jednakże niezbędne dla umożliwienia uczestnictwa w wydarzeniu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Please wait...
Darmowy dojazd Bilety