AUTOMATION INDUSTRY WEEK
Cała branża w jednym miejscu

Automation Industry Week – to największy salon branży automatyki przemysłowej w Polsce odbywający się w ramach Warsaw Industry Week.
Automation Industry Week skupia całą branżę automatyki przemysłowej.
Jesteśmy największym wydarzeniem branży automatyki w Polsce, oferując gościom ponad 48 tyś m2 wystawy , ponad 500 wystawców oraz 3 dni bogate w wiedzę i doświadczenia.
Dzięki szerokiemu spektrum branżowemu
– poznasz innowacyjne technologie i trendy
– zwiększysz swoją wiedzę i umiejętności
– zmienisz swój biznes

Roboty przemysłowe

AUTOMATION INDUSTRY WEEK
Poznaj przyszłość automatyzacji

Wydarzenie to fantastyczna okazja do zbadania i omówienia przyszłości automatyzacji z liderami i ekspertami branży.
Wejdź z nami na kolejny poziom rozwoju i poznaj cały ekosystem przemysłowy pozwalający na wdrożenie najnowocześniejszych rozwiązań przemysłu przyszłości.
-Poznaj najnowsze innowacje i porozmawiaj z ekspertami technicznymi
-Skorzystaj z bogatego programu konferencji i seminariów branżowych
-Przekształć swoją firmę w bardziej produktywną i wydajną

Roboty przemysłowe

Roboty są najbardziej elastycznym elementem produkcyjnym, dlatego odgrywają znaczącą rolę w automatyzacji. Obsługa robotów stała się znacznie łatwiejsza i bezpieczniejsza dlatego rozwiązania robotyki są stosowane coraz częściej w średnich i mniejszych przedsiębiorstwach. Stale rośnie popularność „cobotów” współpracujących bezpośrednio z człowiekiem na produkcji odciążając go od monotonnych i trudnych zadań.
Podczas wydarzenia zwiedzający poznają bogatą ofertę:
Robotów przemysłowych takich jak: roboty bramowe, roboty SCARA, roboty przegubowe, roboty z połączeniem równoległym, mikro roboty, projekty specjalne, Roboty przemysłowe do określonych zastosowań, Komponenty do systemów robotów: przyrządy i mocowania, systemy wymiany narzędzi, systemy pomiarowe, urządzenia peryferyjne.

Systemy pozycjonowania

Dzięki systemom pozycjonowania można zapewnić dokładne umieszczenie obrabianych przedmiotów lub narzędzi w maszynach i systemach technicznych. Podczas wydarzenia skorzystasz z wykwalifikowanego doradztwa i poznasz pionierskie, innowacyjne rozwiązania. Moduły, chwytaki, urządzenia zaciskowe i zatrzymujące, pneumatyczne systemy pozycjonowania, suwnice to wszystko poznasz na targach.

Technologie Napędów

Nowe technologie produkcyjne wymagają coraz bardziej złożonych systemów napędowych z komponentami, które muszą spełniać wymagania pod względem konstrukcji, jakości i sieci. Na Automation Industry Week znajdziesz firmy specjalizujące się w rozwoju, projektowaniu i produkcji wysokiej jakości układów napędowych w tym napędów elektrycznych; napędów pneumatycznych; napędów hydraulicznych, układów sterowania napędów.

Automatyczne linie montażowe

Najnowsze technologie montażu i obsługi pozwalają osiągnąć maksymalną jakość i wysoką przepustowość przy jednoczesnym utrzymaniu niskich kosztów jednostkowych. Dzięki modułowym konstrukcjom zautomatyzowane linie montażowe można szybko i elastycznie dostosować do nowych wymagań. Podczas targów zapoznasz się dokładnie z Systemami montażowymi, Sprzętem do przechowywania, Sprzętem do łączenia i transportu, Komponentami do łączenia i transportu, Sprzętem do znakowania.

Technologia systemów sterowania i komunikacja przemysłowa

Wybór odpowiedniej technologii systemu sterowania i opanowanie jego działania jest istotnym czynnikiem wpływającym na wydajność Twojej produkcji. W połączonej komunikacji, która jest częścią Przemysłu 4.0, infrastruktura i sieci cyfrowe są istotnym warunkiem zastosowania technologii inteligentnych systemów sterowania. Wystawcy zaprezentują w tej strefie rozwiązania z zakresu:
Sterowania elektronicznego , Sterowania mechanicznego, Sterowania pneumatycznego, Systemy sterowania CNC, Komputery przemysłowe, Monitory, Serwosterowniki, Wyświetlacze i urządzenia operacyjne, Komponenty elektryczne do sterowania, Obudowy przemysłowe i szafy sterownicze .
Automation Industry Week łączy również dostawców oprogramowania do planowania i zarządzania produkcją. Wczesne wykrywanie zakłóceń w produkcji natychmiast lub nawet z wyprzedzeniem umożliwia producentom interwencję bez przerywania procesu. Dzięki zastosowaniu rozwiązań predictive maintenance takich jak transmisja danych przez komunikację bezprzewodową lub mobilną , Optyczna transmisja danych, Bezprzewodowa transmisja danych, Systemy zdalnej konserwacji i diagnostyki, Systemy do komunikacji maszyna-maszyna (M2M) , Systemy dla interfejsów człowiek-maszyna poznasz możliwości monitorowania stanu i diagnostyki w czasie rzeczywistym.

Technologie czujników

Czujniki stanowią integralną część każdego inteligentnego środowiska produkcyjnego. Dzięki odpowiedniej technologii czujników możesz zapewnić swoim maszynom zdolność śledzenia otoczenia i prawidłowego reagowania. Możesz otrzymać dane dotyczące odległości, długości drogi, ciśnienia, temperatury, położenia, wytrzymałości, jakości powierzchni i wiele więcej. Dokładnie to, czego potrzebujesz aby zwiększyć efektywność i wydajność produkcji.
Czujniki zbliżeniowe i pozycyjne, Enkodery obrotowe, Czujniki liniowego przemieszczenia, Czujniki siły momentu obrotowego, Czujniki ultradźwiękowe, Systemy RFID, Mikrosensory, Pneumatyczne urządzenia pomiarowe , Pneumatyczne wyłączniki ciśnieniowe.

Usługodawcy i usługi

Automation Industry Week prezentuje wszystkie usługi w całym łańcuchu produkcji przemysłowej. Jest to idealne miejsce, aby znaleźć profesjonalnych partnerów do planowania, a także rzetelnie zaprojektować procesy , wykonać realistyczne symulacje, zapoznać się ze specyficznym oprogramowaniem i wiele więcej. Na targach reprezentowane są firmy każdej wielkości – od generalnych wykonawców po integratorów systemów i wysoko wyspecjalizowanych konsultantów. Odkryj różnorodną gamę usług i nowe modele biznesowe.

Oprogramowanie i przetwarzanie 
w chmurze, cyber bezpieczeństwo.

Przetwarzanie w chmurze jest jednym z głównych czynników napędzających transformację cyfrową.
Zarządzanie dużymi zbiorami danych i kompleksowe zarządzanie bezpieczeństwem to podstawowe elementy inteligentnej fabryki przyszłości. Obecnie efekty rozwoju Przemysłu 4.0 otworzyły zupełnie nowe możliwości w dziedzinie bardziej inteligentnej produkcji i ujednoliconego zarządzania.
Podczas targów poznasz możliwości zwiększenia wydajności i wzniesiesz swoją organizację na wyższy poziom. Na Automation Industry Week koncentrujemy się na oprogramowaniu i systemach przemysłowych, usługach IT i outsourcingu, Oprogramowaniu dla inteligentnej fabryki, Przetwarzaniu w chmurze, Aplikacjach do dużych zbiorów danych, Oprogramowaniu do bezpieczeństwa IT.

Badania i Rozwój

Postępująca cyfryzacja stawia kolejne wyzwania przed przemysłem . Dlatego zapotrzebowanie na badania dot. nowych technologii jest teraz większe niż kiedykolwiek wcześniej.
Badania i rozwój stanowią podstawę transformacji przemysłowej. Badania stosowane, transfer technologii, startupy, innowacyjne materiały i technologie to wszystko odnajdziesz w jednym miejscu.