Loading...
Home / Dlaczego warto

Targi Warsaw Industry Week wyróżnia dostępność ogromnej, największej w Polsce powierzchni wystawienniczej, dającej wystawcom najlepsze, bo wręcz nieograniczone możliwości prezentacji swojej oferty. Dzięki temu na Warsaw Industry Week mogą pokazać się firmy z ze wszystkich najważniejszych sektorów przemysłu.

W ubiegłym roku Targi Warsaw Industry Week odwiedziło aż 10 500 gości z kraju i zagranicy. Charakter wydarzenia przyciaga głównie reprezentantów takich gałęzi przemysłu, jak: transport, motoryzacja, obróbka powierzchni, kolejnictwo, spawalnictwo, hutnictwo, metalurgia, plastyczna obróbka metalu, branża meblarska czy lakiernicza.
Podczas trzech dni targów wystawcy prezentowali produkty i rozwiązania od obrabiarek i systemów produkcyjnych do cięcia i formowania, poprzez precyzyjne narzędzia, akcesoria oraz elementy i komponenty do zautomatyzowanej produkcji.

Firmy z sektora technologii automatyzacji zaprezentowały całą gamę automatyki przemysłowej. M.in. komponenty i systemy, kompletne rozwiązania i usługi w sektorach robotyki przemysłowej, systemy pozycjonowania, technologii napędowej i czujników,systemów sterowania i komunikacji przemysłowej.

Formuła targów łączy prezentację dużych i małych przedsiębiorstw z promocją innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu oraz konferencjami branżowymi i warsztatami.

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji targów przemysłowych Warsaw Industry Week 2019!

 6
 industry-week-galeria2-2
 industry-week-galeria2-4
 industry-week-galeria-1
 10
 industry-week-galeria-9
Darmowy dojazd Bilety