Exhibitor Catalog

Warsaw Industry Week

Bodor Laser China

B3.08

ASTAT

B2.02

ASTOR

B3.01

Multiprojekt Automatyka

B2.24

HAFEN

C2.57

3D Phoenix

B1.04

Wieland Electricn

C2.30

Ajan

C2.01

Schmalz

B2.30

BAC Polska

B2.19

STAUBLI Łódź

B2.08

EATON ELECTRIC

B1.37

Finder Polska

B2.12

ELESA + GANTER

B2.03

Polska Grupa CNC

C2.02

Dalmec Polska

B2.57

Igus

B1.08

PNEUMAT SYSTEM

B2.54

Turck

B2.23

FlexLink Systems Polskawi

B1.20

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna

B3.07

MASZYNY POLSKIE PL

B1.24

TLC ŁOŻYSKA

B2.53

EUROIMPIANTI SRL

C3.23

Centrum Maszyn CNC

B3.23

AUTOROBOT - STREFA

C2.24

Wire Solutions Grzegorz Bednarz

B1.01

RUBIX POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAn

C2.37

ULAMEX - Hurtowania Stali

C2.23

Elmark Automatyka

B2.07

UNIVERSAL ROBOTS

B2.07

Metal Work Polska

B2.58

Par-Systems

B2.34

MECHANICA Łukasz Siczyński

B3.14

Balland Messe-Service GmbH

C1.01

Pivexin Technology

C3.12

ARMES Zakład Artykułów Ściernych

C2.06

GUDEPOL

B2.40

QUAY BHU

B3.61

KIPP POLSKA

B2.46

MAKITA

B1.35

UBOT TECHNOLOGIES

C2.49

EUCHNER

B2.15

WEIDMÜLLER

B2.16

Fatek Polska

B2.50

Brady s.r.o.

B2.43

NEWTECH ENGINEERING

B3.05

Norcan Polska

C2.17

Argus Maszyny

B3.50

Dhc

B2.29

Rossi Polska

C2.62

Aiut

B2.39

Protekt

B1.31

NM-D Sp.k.

B2.49

GM Automatyka

C2.56

TBI Technology

C2.55

ATEQ

B2.44

HEISSLUFTTECHNIK FLOCKE

B3.29

Piab

B2.18

Camozzi Automation

C2.48

DBR77 Robotics

B1.09

OnRobot A/S -omandytowa

B1.47

Baumer

B2.38

General-ID Piotr Domański

B2.27

AI LAB cywilna

C2.15

ARSYS

C2.22

MADORA

C3.21

3Druktronik

B1.58

RGB Elektronika

B2.52

Aserto

B2.51

NORELEM

B2.62

VITRONIC Machine Vision Polskai

C2.35

BOPLAN POLSKA

B1.52

Panasonic Industry Poland

B1.12

Leuze Electronic Polskaności

C2.53

Teknosystem

C2.38

MONDIAL S.p.A.

B2.06

ELDAR

B1.56

YING HAN TECHNOLOGY

C2.52

BÄCKER POLSKA

B3.20

VEGA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

B2.13

ZAKŁAD USŁUG TECHNICZNYCH JERZY KUNZEK

C2.42

Semicon

B3.41

SMART WORK

B1.28

Automa.Net

B3.11

Pferd VSM

C2.05

HIWIN

B2.47

ITS-AIM s.r.o.

B3.40

Induprogress

B3.36

WAGO ELWAG

B2.11

APA

B3.46

PARTEX

C2.34

Fath Kft.

B1.54

Sigma

B2.41

OBO Bettermann Polskawied

B2.17

WIKA

C2.40

ALLFIL Filter Technologies Polska

B2.33

P.A. Nova

C2.47

ATCP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

C1.18

QALUMI TECHNOLOGY SP. Z O.O.

B3.53

RAION AUTOMATYKA

B3.44

IOT SOLUTION

B1.39

3D MASTER cywilna

C1.06a

Temrex-Dynatech

C2.14a

Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji Bosmal

B1.16

Auer

C3.05a

Mechanika Maszyn Andrzej Kacperek

C1.52a

NEU-JKF

B3.26

IKO NIPPON THOMPSON EUROPE B.V.

C3.13a

Transition Technologies Control Solutions

B1.44b

POETON

B3.24

Invertek Drives

B1.48

PF ELECTRONIC

B3.17

Gu­en­ther Pol­ska

C1.20a

Nord Napędy

B1.43

HELUKABEL POLSKA

B3.43b

DAV TECH POLAND

B3.02b

ARKANCE SYSTEMS POLAND

C3.09a

DACPOL

B2.42a

Faulhaber

B3.42a

Tele Radio

B3.31a

Czyszczenie Spoin

C3.59a

Anter System Polska

C2.41a

KING TONY POLSKA M. Chudy, J. Siemienas, M. Szymankiewicz

B3.49a

HellermannTyton

B3.13a

GEORG FISCHER

B3.51a

Polkont

B1.45

SANT-TECH

C1.16a

Technologie Formowania Metali

C1.36a

PiAZAP Przedsiębiorstwo Pomiarów i Automatyki

B1.50b

DEMERO Sp.j.

C1.50b

AiQ Robotics P.S.A.

B1.46

GAZEX

B3.55a

Eco-Spec JERZY BIGOS

C1.52b

Norsteel Norbert Zięba

C2.10b

Szatkowski -omandytowa

B3.15

Finnotech

B3.49b

SURET

C3.15b

TKD POLSKA

B1.44a

STEGO POLSKA

C1.32b

Waites

B1.40a

LIMATHERM SENSOR

C1.34a

Stabilis

B2.28a

SINTERIT

C3.35b

Contex Experts

C2.12a

KUBLER

B2.31a

TERMO-PRECYZJA Sp. Jawna Barański

B1.34a

AMG Andrzej Gałdyn

B1.07

AEA TECHNIQUE

B3.33a

Softgent

C3.05b

ASFI

B3.35a

Sieć badawcza Rafał Perz

A1.50b

Techvitas Polska

B1.32a

Progres Automatyka

C2.36a

F. U. W. K. KONWEKTOR

C3.27b

Rollon

B1.38a

TRU-THREAD EUROPE

C3.33a

Fair Play Plus

C2.08a

SMARTQUBE

C3.41a

GEWICHT MAREK POPEK

B3.59b

TNG-AIR.PL

C2.10a

Stovaris

C1.10a

DUE Consulting

B1.23

ENVIBRA

B1.42a

F&F Filipowski SP. J.

B3.16

Indo-MIM Pvt. Ltd.

C2.12b

Hale Przemysłowe

C3.33b

ORANGE POLSKA

B1.29a

Meta-Vulk Kft.

C2.11a

ORION

C1.38a

TRYTYT

B3.31b

Laboratorium Pomiarowe „MUTECH” Tadeusz Mucha i Wspólnicy Spółka

B3.47

OLAF LTD

C1.14a

CONTRA

B1.18

JOTKEL Jan Krzywonos Sp. k. -omandytowa

C1.44a

Voytech

B1.25a

Eisenblätter

B3.57a

VDC AUTOMATIC SPÓŁKA CYWILNA PAULINA ZIÓŁKOWSKA DANUTA MICHALSKA

B2.31b

ARTEX IT Artur Gregorczyk

C3.51a

ELMA ENERGIA

C3.55a

Idsol

B1.21

Henry Kruse Polska

C3.53a

PIK Instruments

C3.13b

Technology Applied

C2.19a

Elinta Robotics, UAB

C2.44a

Zakład Znakowania Instalacji Przemysłowych ELMETAL

C1.42a

RBS ROBOTICS

B1.61b

WOLMAL

C3.57a

W&K INDUSTRIEMONTAGE

B3.39a

Omega System

C3.11a

DEGSON

B1.36a

7 BAR

B1.50a

FOR INDUSTRY ENGINEERING SP z o owie

C1.34b

UAB Technologiniai valdymo sprendimai

B3.45

SANYU Sobczak

C2.08b

GSR

B3.35b

TRIPUS

B1.25b

PAKT ELECTRONICS

C1.40b

Production Manager

C3.07a

Transfer Multisort Elektronik

C1.44b

HOYEZ SAS

C1.58a

GRIPPER-POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

C2.13a

ENEBariery

C3.19a

DIRAK Polska Sp. z o.o.

D3.12

BOSKY

C2.28a

Tesa Tapes

C1.48a

ALUTEC K&K

B3.57b

CME

D3.13a

Hua Wei Industrial

A1.32a

Zellys

C3.09b

Optoprim

A3.43a

Jinan Senfeng Laser Technology

C1.16b

Promag

B3.02a

Litum RTLS Systems

A3.55a

TECHNICAL Tęgos Grzegorz

C1.19

Invenco

C3.32a

SINKOPLEX ŁUKASZ WAWRZYNIAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA -omandyt

C1.27

EUROTRAFO

C3.70

FPG

C1.11

AUTOMATIC LETTER BENDER INTERNATIONAL

C3.48e

Fullbax

D1.09

STAHLWILLE POLSKA

C1.03

ESD Protect

B1.27a

ielektronarzedzia.pl

C1.07

MCUW Fundusze Europejskie

C3.38b

ConnectorIO

C1.46a

ME EMBEDDED

C1.46a

Kluthe

C1.75a

ADMEL POLSKA

B1.27b

Poznańska Księgowość

C2.45b

Virtus Lab

C2.18a

Ecotech

C1.05

CONNECT IQ

C3.48d

znakowarki.com

C3.45a

CETO

C3.17a

GRAWERMAR

C3.72b

InterElcom

C2.46a

DELEX POLSKA

C3.50a

Hifi Filter

C3.72a

XTG Green Energy

C3.45b

Fabrico SaaS Ltd

C2.45a

AUTEMO Łukasz Opozda

B1.27c

Kreativ Kollektiv Nord GmbH

C3.38a

"A.K.S. POLAND"

C1.21

TPI

C3.06

Mitegra

C3.08

Laser Protect Maciej Zimierski

C3.60a

Regnator

C1.15

SMART AUTOMATION SP. Z O. O

C1.46b

BOGMAR

C3.02

Certex

C3.60b

Mediovo Digital Marketing

C2.46b

Eatzon Sp. z o.o.

D1.15

TRADMATIK sp. z o.o.

C2.18c

DAMROL

C3.32b

LNCONSULT

A1.27b

JM Elektronik

C3.10

Micronova industries

C3.04

Meet Industries UK LTD

C1.57b

Netco

C1.25

BRASSLAND

C1.59b

Hi-bond

C1.09

Changzhou Yonghan Motor Co., Ltd

C3.64

LOG-TECH Urzadzenia dla Logistyki i Przemyslu

C3.17b

Multifarb

C1.71a

ODLEWNIA RAFAMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

A1.15

MV CENTER Systemy Wizyjne

C1.13

MARBAD

B1.17

Dalian Bailian International Trade

A2.44a

Tero Metal Components

A0.31b

Rambase polska

B3.30a

CORONA SERWIS

B3.38a

COMARCH

B3.38b

Ashish

A0.31a

AVALON MACHINES

C3.30e

Galeria Konopi

C1.43a

Matmech

C1.47b

Pressen Haas

A0.39b

INTEGROTECH

C1.41a

PRO-CONTROL

C1.49f

TMSYS

A3.32

Tribotec

B3.32

zhengzhou yuguang

A1.31a

PDG HURT-DETAL Patryk Gluza

A0.21a

GRC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

C1.35d

Monitor ERP System Polska

A1.29b

ELANA PET

C1.49b

ELEKTRUM GROUP Sp. z o.o.

C1.49a

Nexus Engineering Europe Sp. z o.o.

B1.42b

TECH 1 Sp. z o.o.

C1.39a

JIE EURONORM BV

B3.30b

SPES3D

B3.34

P.P.H. WObit E.J. Ober

A3.48a

Dom Maklerski TMS Brokers S.A.

C1.55a

Aet80

A1.33b

BSL Industrie

C1.29a

IHAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

A0.15b

Hannecard

A3.34

Malkon Konrad Malmon

A0.23a

MICROSTEP

A0.43a

Proton

A3.44

Intrex

A0.25b

Metalwit Robots Sp. z o.o.

A2.46b

ABAR Techniki Malarskie Jan Kamiński

A0.37b

ÇETİNGİL

A1.33a

PH Facility

A3.46a

STEAM

A0.35b

MEGAN

B3.33b

ZNICRO

C3.30f

Tectum Investments - Spacery 3D

D3.23b

Global Development Int

C1.35b

Politechnika Lubelska/Polska Unia Metrologiczna

A0.39a

Certmed

C3.30a

Sonopan

C3.18c

GSMT

C1.65a

SIMPLYMOBILE

C3.26e

STERNAL INTERNATIONAL

C1.35a

FCA

C3.22f

GOK Regler und Armaturen Polska

C1.53a

Filter Sp. z.o.o

C1.33c

AS INSTRUMENT POLSKA ANDRZEJ SKRZYPKOWSKI

C3.22a

LABTEQ SP. Z O.O.

C3.18b

"KR ELEKTROTECHNIKA" SP. Z O.O.

B1.34b

PROALPHA POLSKA SP. Z O.O.

C1.33a

BURY & BURY KANCELARIA PATENTOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZI

B1.38b

ALTEN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

C1.55b

APZUMI

C3.18a

PHU ELKA RADOSŁAW MICZYŃSKI

C3.22e

Leeghi

C3.26a

Eastyida International Exhibition Co. Ltd.

C1.51c

"NETWORDS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"

A3.48

For Metal Grzegorz Tyrała

A3.46

SI PRODUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

A2.46c

UAB Inovatyvių procesų sprendimai

C1.31