Katalog Wystawców

Kategoria firmy / Company category
Hala / Hall
Logo z profilem nad napisem - bez tła, granatowy (2900x1140).png
Modułowe profile aluminiowe. Automatyzacja produkcji. Przenośniki taśmowe, rolkowe i płytkowe. Osłony maszyn i wygrodzenia bezpieczeństwa. (...)
Hala / hall
E
Stoisko / Stand
121B
logo-ambtechnic-tło-białe.png
AMB Technic od blisko 25 lat specjalizuje się w technologiach precyzyjnego dozowania płynów montażowych jedno- i dwuskładnikowych, takich jak kleje, uszczelniacze, pasty lutownicze, smary i oleje(...)
Hala / hall
E
Stoisko / Stand
143
assecuro_L.png
ASSECURO Sp. z o.o. jest uznanym producentem sprzętu zabezpieczającego przed upadkiem z wysokości oraz dystrybutorem światowych marek sprzętu do podnoszenia i mocowania ładunków: JD Neuhaus ̵(...)
Hala / hall
F
Stoisko / Stand
250A
ASTEK Polska logo i hasło.png
ASTEK Polska to założony w 2007 roku oddział międzynarodowej Grupy ASTEK, specjalizujący się w outsourcingu kadry Inżynieryjnej, IT i realizacji projektów technicznych. Nasi Eksperci dostarczają (...)
Hala / hall
E
Stoisko / Stand
153C
ATEQ-pl_RGB.jpg
ATEQ PL jest filią francuskiej firmy ATEQ, producenta aparatury do kontroli jakości wyrobów w liniach produkcyjnych. SPECJALNOŚĆ: kontrola szczelności, pomiary przepływów i ciśnienia, kontrola el(...)
Hala / hall
E
Stoisko / Stand
121A
Logo Becker PL_OK.gif
Firma Becker specjalizuje się w systemach próżni i nadciśnienia. Zajmuje się produkcją, dystrybucją i sprzedażą pomp próżniowych, kompresorów i systemów centralnych, znajdujących szerokie zastoso(...)
Hala / hall
F
logo.png
Obecna na rynku od ponad 35 lat niemiecka firma Beckhoff Automation, działająca w ponad 75 krajach świata, dostarcza rozwiązania układów sterowania automatyki, stosowane w szerokim zakresie aplik(...)
Hala / hall
E
Stoisko / Stand
101A
CleanAir_logo_rgb.png
CleanAir Sp. z o.o. jest firmą produkującą i wdrażającą przemysłowe urządzenia i systemy do odpylania i filtrowentylacji. Nasza produkcja oparta jest o profesjonalną kadrę inżynierską, dzięki któ(...)
Hala / hall
F
Stoisko / Stand
102
Cognex_Logo.jpg
Cognex zajmuje się projektowaniem, opracowywaniem, produkcją oraz wprowadzaniem na rynek produktów wykorzystujących zaawansowaną technologię wizyjną, dającą maszynom możliwość „widzeniaR(...)
Hala / hall
E
Stoisko / Stand
122A
comparta_square.png
Rok 2018 to jubileusz 25 lat istnienia CompArt Automation. Z tej okazji postanowiliśmy zaprezentować nasz nowy wizerunek. Nowe logo COMPARTA. Pragniemy by nasze hasło „automation + you” odzwierci(...)
Hala / hall
E
Stoisko / Stand
367A
CO Robotics - logo_medium.jpg
CoRobotics jest dystrybutorem robotów współpracujących HCR firmy HANHWA. HANHWA to grupa przemysłowa o przychodach 55 mld. USD, działająca w sektorze kosmicznym, lotniczym, militarnym, maszynowym(...)
Hala / hall
E
Stoisko / Stand
151B
LOGO_igus.jpg
Firma igus® jest liderem w dystrybucji systemów dostarczania energii, przewodów elektrycznych oraz bezsmarownych, polimerowych łożysk ślizgowych i liniowych. W swojej ofercie posiadamy e-prowadni(...)
Hala / hall
F
Stoisko / Stand
201
logo_MVCenter.jpg
Firma MV Center zajmuje się projektowaniem, budową i wdrażaniem aplikacji z zakresu wizji maszynowej, opartych o kamery inteligentne jak i wydajne systemy wbudowane. Nasze rozwiązania zapewniają (...)
Hala / hall
E
Stoisko / Stand
122B
Newtech-logo-RGB.png
Firma Newtech Engineering istnieje na rynku polskim od 1993 roku. Dzięki wieloletniej współpracy z największymi producentami elementów Automatyki przemysłowej oferujemy naszym klientom wysokiej j(...)
Hala / hall
E
Stoisko / Stand
124
NS-Maszyny logo.jpg
NS Maszyny to producent urządzeń do szlifowania, gratowania i polerowania elementów metalowych. W naszej ofercie szlifierki do płaskowników, do elementów płaskich i wielkogabarytowych, a także sz(...)
Hala / hall
F
Stoisko / Stand
102
46489704_363522141061411_6230098380677185536_n.png
Jesteśmy dostawcą nowoczesnych maszyn do obróbki plastycznej blach. W branży działamy od ponad 25 lat. Przez ten okres zainstalowaliśmy ponad 2500 maszyn zarówno w małych jak i międzynarodowych (...)
Hala / hall
F
Stoisko / Stand
234
logo-RGB.png
Od 1999 roku istniejemy na rynku usług przeznaczonych dla przemysłu, świadcząc je w zakresie naprawy, dostawy oraz projektowania automatyki przemysłowej. Od tego czasu pozyskaliśmy wielu zadowolo(...)
Hala / hall
E
Stoisko / Stand
160A
Logo-ROSA-3D-RGB.jpg
Jesteśmy polskim producentem filamentu do druku 3D. Najwyższym priorytetem jest dla nas dostarczenie produktów doskonałej jakości, które znajdą zastosowanie w druku elementów przemysłowych, techn(...)
Hala / hall
E
Stoisko / Stand
E 303A
stra_rz_170821_partner_positiv_rgb.png
Grupa straschu jest jednym z wiodących dostawców komponentów z zakresu automatyki przemysłowej, techniki sterowania oraz elektrotechniki. Nieustanie staramy się wyprzedzać oczekiwania klientów i (...)
Hala / hall
E
Stoisko / Stand
E150A
Turck-Stand alone-Claim_2015_RGB.JPG
Turck jest jednym z liderów w automatyce przemysłowej. Zatrudniając blisko 4 800 pracowników w ponad 30 swoich placówkach, oraz w placówkach swoich partnerów działających na terenach 60 państw. J(...)
Hala / hall
E
Stoisko / Stand
115
Pokazuje / showing 1 - 20 z 23 wyników / results