Katalog Wystawców

Kategoria firmy / Company category
Hala / Hall
!!ASTATnoweLOGO.jpg
Duża różnorodność oraz dostępność to zalety naszej oferty. Asortyment firmy ASTAT tworzą produkty i rozwiązania ponad 200 krajowych oraz zagranicznych, renomowanych producentów. Zakres naszej dzi(...)
Hala / hall
E
Stoisko / Stand
119
ASTEK Polska logo i hasło.png
ASTEK Polska to założony w 2007 roku oddział międzynarodowej Grupy ASTEK, specjalizujący się w outsourcingu w outsourcingu kadry inżynierskiej i IT oraz realizacji projektów informatycznych. Nasi(...)
Hala / hall
E
Stoisko / Stand
153C
ATEQ-pl_RGB.jpg
ATEQ PL jest filią francuskiej firmy ATEQ, producenta aparatury do kontroli jakości wyrobów w liniach produkcyjnych. SPECJALNOŚĆ: kontrola szczelności, pomiary przepływów i ciśnienia, kontrola el(...)
Hala / hall
E
Stoisko / Stand
121A
fblogo3.png
Uznany producent i dostawca maszyn CNC do przemysłu, badań i rozwoju oraz edukacji. W szerokiej ofercie znajdują się m.in. plotery frezujące oraz laserowe, wycinarki fiber, wycinarki plazmowe, a (...)
Hala / hall
F
Stoisko / Stand
202
AUER.jpg
AUER Polska Sp. z o.o. jest oddziałem firmy Paul AUER GmbH, Mannheim/Niemcy. Jesteśmy wysoko kwalifikowanym dostawcą kompleksowych technologii w zakresie techniki strumieniowo-ściernej z ponad 70(...)
Hala / hall
F
Stoisko / Stand
323
Automatech White bg_com.jpg
Automatech – polska, specjalistyczna firma inżynierska z 25-letnim doświadczeniem w branży AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ. Dostarczamy aplikacje i rozwiązania, m.in: audyty bezpieczeństwa maszyn i(...)
Hala / hall
E
Stoisko / Stand
114
ALB.jpg
Jako zespół doświadczonych specjalistów w zakresie wyginania i spawania cienkich blach (poniżej 1mm) dostarczamy najlepsze rozwiązania Klientom, którym zależy na estetyce i niezawodności działani(...)
Hala / hall
F
Stoisko / Stand
247
AutomatykaLogo.jpg
Miesięcznik branżowy AUTOMATYKA to profesjonalny magazyn o zasięgu ogólnopolskim poświęcony zagadnieniom z obszaru automatyki, robotyki, sterowania, pomiarów, diagnostyki i pokrewnych. Dzięki spe(...)
Hala / hall
E
Stoisko / Stand
201 A
LOGO_AVALON.jpg
Firma Avalon od prawie 30 lat zajmuje się produkcją maszyn do obróbki powierzchni. Jest to unikatowy na skalę Polski zakład produkujący Wibratory Kołowe, Rynnowe, Wygładzarki Odśrodkowe i inne ma(...)
Hala / hall
F
Stoisko / Stand
F216
AVICON logo 2018-04.png
AVICON jest polską firmą, która od 2006 roku dostarcza optyczne systemy wizyjne oraz inspekcyjne do zastosowań przemysłowych i naukowych. Jest dystrybutorem komponentów wizyjnych (kamery, obiekty(...)
Hala / hall
E
Stoisko / Stand
146
AWEXIM.png
AWEXIM dostarcza obrabiarki i narzędzia skrawające czołowych światowych producentów. Obszary naszego działania związane są z technologiami: – cięcie taśmowe i tarczowe – oczyszczanie (...)
Hala / hall
F
Stoisko / Stand
314
backer_logo.png
Producent elementów technicznych z tworzyw sztucznych i metalu do budowy maszyn i urządzeń oraz innych zastosowań przemysłowych. (...)
Hala / hall
F
Stoisko / Stand
223
Balluff.jpg
Otwieramy nowe perspektywy Balluff jest jednym z wiodących dostawców wysokiej jakości czujników, systemów identyfikacji oraz rozwiązań sieciowych do wszystkich obszarów automatyzacji produkcji. P(...)
Hala / hall
E
Stoisko / Stand
E106
Baumalog logo  pms.jpg
Baumalog jest polską firmą inżynierską, konstruującą oraz wytwarzającą automatyczne systemy magazynowe i transportowe wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu. Firma działa na rynku od 2011 r. (...)
Hala / hall
E
Stoisko / Stand
136
BEATRONIC Polska 2500pix.jpg
Beatronic Polska jest polskim oddziałem duńskiego holdingu zrzeszającego również firmy w Czechach, Serbii, Rosji i na Ukrainie. Nasza siedziba w Danii działa od 1985 roku, polskie biuro działa od(...)
Hala / hall
E
Stoisko / Stand
117A
Logo Becker PL_OK.gif
Firma Becker specjalizuje się w systemach próżni i nadciśnienia. Zajmuje się produkcją, dystrybucją i sprzedażą pomp próżniowych, kompresorów i systemów centralnych, znajdujących szerokie zastoso(...)
Hala / hall
F
Stoisko / Stand
226D
logo.png
Obecna na rynku od ponad 35 lat niemiecka firma Beckhoff Automation, działająca w ponad 75 krajach świata, dostarcza rozwiązania układów sterowania automatyki, stosowane w szerokim zakresie aplik(...)
Hala / hall
E
Stoisko / Stand
101A
BM_logo FINAL.jpg
Beryl Med Ltd. to europejska firma z wieloletnią tradycją, działająca na międzynarodowym rynku sprzętu medycznego. Początki naszej grupy kapitałowej zaczynają się pod koniec lat 70., kiedy rozpoc(...)
Hala / hall
F
Stoisko / Stand
242
thumbnail_image001.jpg
Bodycote jest największym i najbardziej szanowanym dostawcą usług w zakresie obróbki cieplnej na świecie. Usługi te są istotną częścią procesu produkcyjnego i obejmują: klasyczną obróbkę cieplną,(...)
Hala / hall
E
Pokazuje / showing 21 - 40 z 257 wyników / results