Mistrzostwa Polski w Lutowaniu 2021

Tegoroczne Mistrzostwa Polski w Lutowaniu będą miały miejsce w dniach 8-10 listopada 2021 podczas Warsaw Industry Week. Zawodnicy podejmą rywalizację w dwóch kategoriach.

Mistrzostwa Polski w Lutowaniu – RENEX Soldering Championship są dorocznym wydarzeniem branżowym, które uzyskało ogromne uznanie i zainteresowanie wśród polskich specjalistów produkcji i naprawy pakietów elektronicznych oraz na stałe wpisało się w kalendarz wydarzeń branży elektronicznej. Tegoroczna edycja Mistrzostw zostanie zorganizowana we współpracy z Warsaw Industry Week – najszybciej rozwijającymi się targami przemysłowymi w Polsce, co, jak podkreślają organizatorzy – dostarczy uczestnikom jeszcze więcej atrakcji w jednym miejscu.

Organizatorem wydarzenia od pięciu lat jest GRUPA RENEX – jedna z największych i najdłużej działających polskich firm z branży elektronicznej. W ramach utworzonego CENTRUM Technologiczno-Szkoleniowego, RENEX specjalizuje się w dostarczaniu pełnego zakresu produktów i usług dla firm produkujących i naprawiających pakiety elektroniczne.

Jak komentują: Pani Marzena Szczotkowska-Topić oraz Pan Predrag Topić, współwłaściciele RENEX Group – firmy organizującej wydarzenie:

„Cieszy nas kontynuacja współpracy z PTAK Warsaw Expo – organizatorem Targów Warsaw Industry Week. Jesteśmy przekonani, że to połączenie sił sprawi, że tegoroczna edycja Mistrzostw Polski w Lutowaniu dostarczy jeszcze większej ilości pozytywnych emocji w duchu sportowej rywalizacji. Już teraz zapraszamy wszystkich do udziału – zarówno zawodników jak i kibiców. Jesteśmy przekonani, że sytuacja w czerwcu pozwoli nam na zorganizowanie wydarzenia w sposób bezpieczny, a zarazem spełniający oczekiwania wszystkich uczestników.”

Uczestnicy, zgodnie z regulaminem Mistrzostw, rywalizują w dwóch kategoriach: Młodzieżowy Mistrz Polski w Lutowaniu, gdzie zawodnikami są uczniowie i studenci szkół technicznych oraz Mistrz Polski w Lutowaniu, gdzie zawodnikami są przedstawiciele firm przemysłu elektronicznego.

Organizatorzy, jak co roku, zapewniają wartościowe nagrody dla najlepszych zawodników. Na laureatów czekają nagrody rzeczowe w postaci profesjonalnych urządzeń i narzędzi dla elektroników oraz nagrody pieniężne. Zdobywcy tytułu Mistrza Polski w Lutowaniu, Grupa RENEX – będąca organizatorem wydarzenia i sponsorem reprezentacji Polski – zapewni dodatkowo przygotowania do zawodów oraz pokrycie kosztów transportu i pobytu na najbliższych Mistrzostwach Europy i Świata.

O rejestracji i kolejnych planowanych atrakcjach w ramach wydarzenia organizatorzy będą informowali na stronie: www.rsc.zone oraz w mediach społecznościowych: www.facebook.com/RSC.zone/