Loading...
Home / Program Warsaw Industry Week

PROGRAM III MIĘDZYNARDOWYCH TARGÓW INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ PRZEMYSŁOWYCH WARSAW INDUSTRY WEEK 2018

wtorek, 6 listopada 2018 roku

godziny otwarcia targów: 10:00 – 16:00

10:00 – 14:30 Konferencja profesjonalistów z branży lakierniczej, Stowarzyszenie Lakiernictwa Przemysłowego

sala koferencyjna nr 1, hala F

10:00 – 16:00  Szkolenie techniczne z programowania robotów przemysłowych, Mitsubishi Electric

sala konferencyjna nr 14, hala E

10.30 – 13:00 Warsztaty Lidera Zmian Przemysłu, Klaster Obróbki Metali

        sala konferencyjna nr 13, hala E

11.00 – 11.30 Otwarcie targów oraz konferencji Instrumenty Przemysłu 4.0

sala konferencyjna nr 1, hala E

11.30 – 16.00 Międzynardowa konferencja Instrumenty Przemysłu 4.0

sala konferencyjna nr 1, hala E

12.00 – 16.00 II Konferencja Naukowo – Techniczna Modern Industry – Nowe Technologie w Przemyśle 2018

sala konferencyjna nr 4, hala E

15.00 – 16.00 Egzamin na uprawnienia energetyczne, Centrum Innowacji i Rzeczoznawstwa SIMP

sala konferencyjna nr 11, hala E

Scena otwarta:

11:20 – 11:35 Prezentacja firmy Hewlett Packard Enterprise
11:40 – 11:55 Prezentacja Instytutu Doskonalenia Produkcji
12:00 – 12:15 Embodied Engineering – jak wirtualna rzeczywistość zmienia planowanie produkcji” Krzysztof Izdebski, Virtual Spice by SALT AND PEPPER Software
12:20 – 12:35 “Obecność i perspektywy rozwoju VR w przemyśle”, Jakub Jakub, Politechnika Warszawska, Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych
12:40 – 12:55 Prezentacja firmy DPG Staworzyński
13:00 – 13:15 Prezentacja firmy DPG Staworzyński

środa, 7 listopada 2018 roku

godziny otwarcia targów: 10:00 – 16:00

10:00 – 13:30 Konferencja profesjonalistów z branży lakierniczej, Stowarzyszenie Lakiernictwa Przemysłowego

sala koferencyjna nr 1, hala F

10:00 – 16:00  Szkolenie techniczne z programowania robotów przemysłowych, Mitsubishi Electric

sala konferencyjna nr 14, hala E

10.00 – 16.00 Skrócenie czasu przestojów i zwiększenie niezawodności maszyn dzięki rozwiązaniom Murrelektronik, Murrelektronik

sala konferencyjna nr 7, hala E

10.30 – 13.00 Warsztaty Lidera Zmian Przemysłu, Klaster Obróbki Metali

sala konferencyjna nr 13, hala E

13.00 – 14.45 Warsztaty Lidera Zmian Przemysłu, Klaster Obróbki Metali

       sala konferencyjna nr 1, hala E

11.00 – 12.30 Warsztaty dla menadżerów – Product servitization, CERTES

sala konferencyjna nr 12, hala E

13.00 – 14.00 Warsztaty – Podstawy oceny technicznej oraz wyceny maszyn i urządzeń, Towarzystwo Rzeczoznawców Majątkowych SIMP

sala konferencyjna nr 12, hala E

13:15 – 14:45 „Jak gadać, żeby się dogadać?” – wystąpienie Tomasza Kammela na temat roli komunikacji w biznesie podczas Warsztatów Lidera Zmian Przemysłu

sala konferencyjna nr 1, hala E

14:00 – 15:00 Szkolenie przygotowujące do egzaminu na uprawnienia energetyczne/elektryczne, Centrum Innowacji i Rzeczoznawstwa SIMP

sala konferencyjna nr 11, hala E

15.00 – 16.00 Egzamin na uprawnienia energetyczne, Centrum Innowacji i Rzeczoznawstwa SIMP

sala konferencyjna nr 11, hala E

10:00 – 16:00 Additive Manufacturing in Horizon 2020 – Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE

sala konferencyjna nr 6, hala E

12:00 – 16:00Konferencja Polskie instytuty i uczelnie dla polskiej gospodarki na stulecie odzyskania niepodległości

sala konferencyjna nr 4, hala E

Scena otwarta:

11:20 – 11:35 Unlock The Value Of Industrial IoT – Roman Sevivy, IoT Sales Business Development Manager – Eastern Europe, PTC
11:40 – 11:55 Prezentacja Instytutu Doskonalenia Produkcji
12:00 – 12:15 Embodied Engineering – jak wirtualna rzeczywistość zmienia planowanie produkcji” Krzysztof Izdebski, Virtual Spice by SALT AND PEPPER Software
12:20 – 12:35 “Obecność i perspektywy rozwoju VR w przemyśle”, Jakub Jakub, Politechnika Warszawska, Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych
12:40 – 12:55 Prezentacja firmy Sorter – Easy Robots
13:20 – 13:35 Prezentacja firmy Ilabo Sp. z o.o.

czwartek, 8 listopada 2018 roku

godziny otwarcia targów: 10:00 – 15:00

10:00 – 16:00 Szkolenie techniczne z programowania robotów przemysłowych, Mitsubishi Electric

sala konferencyjna nr 14, hala E

11:00 – 12:00Warsztaty – Podstawy oceny technicznej oraz wyceny maszyn i urządzeń – Towarzystwo Rzeczoznawców Majątkowych SIMP

sala konferencyjna nr 12, hala E

13:00 – 14:00 Szkolenie przygotowujące do egzaminu na uprawnienia energetyczne/elektryczne, Centrum Innowacji i Rzeczoznawstwa SIMP

sala konferencyjna nr 11, hala E

14:00 -15.00 Egzamin na uprawnienia energetyczne, Centrum Innowacji i Rzeczoznawstwa SIMP

sala konferencyjna nr 11, hala E

Scena otwarta:

11:40 – 11:55 Prezentacja Instytutu Doskonalenia Produkcji
12:00 – 12:15Embodied Engineering – jak wirtualna rzeczywistość zmienia planowanie produkcji” Krzysztof Izdebski, Virtual Spice by SALT AND PEPPER Software
12:20 – 12:35“Obecność i perspektywy rozwoju VR w przemyśle”, Jakub Jakub, Politechnika Warszawska, Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych

Dzień inżyniera

11:00 – 15:00Warsztaty dotyczące problematyki Przemysłu 4.0, Politechnika Warszawska

sala konferencyjna nr 6, hala E

11:00 – 11:40Prezentacja oferty dydaktycznej Politechniki Warszawskiej

sala konferencyjna nr 7, hala E

12:00 – 12:40Prezentacja oferty dydaktycznej Politechniki Warszawskiej

sala konferencyjna nr 7, hala E

13:00 – 13:40Prezentacja oferty dydaktycznej Politechniki Warszawskiej

sala konferencyjna nr 7, hala E

14:00 – 14:40Prezentacja oferty dydaktycznej Politechniki Warszawskiej

sala konferencyjna nr 7, hala E

11:00 – 11:40Prezentacja oferty dydaktycznej Akademii Górniczo-Hutniczej

sala konferencyjna nr 9, hala E

12:00 – 12:40Prezentacja oferty dydaktycznej Akademii Górniczo-Hutniczej

sala konferencyjna nr 9, hala E

13:00 – 13:40Prezentacja oferty dydaktycznej Akademii Górniczo-Hutniczej

sala konferencyjna nr 9, hala E

14:00 – 14:40Prezentacja oferty dydaktycznej Akademii Górniczo-Hutniczej

sala konferencyjna nr 9, hala E

godziny otwarcia targów: 10:00 – 16:00

10:00 – 14:30 Konferencja profesjonalistów z branży lakierniczej, Stowarzyszenie Lakiernictwa Przemysłowego

sala koferencyjna nr 1, hala F

10:00 – 16:00  Szkolenie techniczne z programowania robotów przemysłowych, Mitsubishi Electric

sala konferencyjna nr 14, hala E

10.30 – 13:00 Warsztaty Lidera Zmian Przemysłu, Klaster Obróbki Metali

       sala konferencyjna nr 13, hala E

11.00 – 11.30 Otwarcie targów oraz konferencji Instrumenty Przemysłu 4.0

sala konferencyjna nr 1, hala E

11.30 – 16.00 Międzynardowa konferencja Instrumenty Przemysłu 4.0

sala konferencyjna nr 1, hala E

12.00 – 16.00 II Konferencja Naukowo – Techniczna Modern Industry – Nowe Technologie w Przemyśle 2018

sala konferencyjna nr 4, hala E

15.00 – 16.00 Egzamin na uprawnienia energetyczne, Centrum Innowacji i Rzeczoznawstwa SIMP

sala konferencyjna nr 11, hala E

Scena otwarta:

11:20 – 11:35 Prezentacja firmy Hewlett Packard Enterprise
11:40 – 11:55 Prezentacja Instytutu Doskonalenia Produkcji
12:00 – 12:15 Embodied Engineering – jak wirtualna rzeczywistość zmienia planowanie produkcji” Krzysztof Izdebski, Virtual Spice by SALT AND PEPPER Software
12:20 – 12:35 “Obecność i perspektywy rozwoju VR w przemyśle”, Jakub Jakub, Politechnika Warszawska, Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych
12:40 – 12:55 Prezentacja firmy DPG Staworzyński
13:00 – 13:15 Prezentacja firmy DPG Staworzyński

godziny otwarcia targów: 10:00 – 16:00

10:00 – 13:30 Konferencja profesjonalistów z branży lakierniczej, Stowarzyszenie Lakiernictwa Przemysłowego

sala koferencyjna nr 1, hala F

10:00 – 16:00  Szkolenie techniczne z programowania robotów przemysłowych, Mitsubishi Electric

sala konferencyjna nr 14, hala E

10.00 – 16.00 Skrócenie czasu przestojów i zwiększenie niezawodności maszyn dzięki rozwiązaniom Murrelektronik, Murrelektronik

sala konferencyjna nr 7, hala E

10.30 – 13.00 Warsztaty Lidera Zmian Przemysłu, Klaster Obróbki Metali

sala konferencyjna nr 13, hala E

13.00 – 14.45 Warsztaty Lidera Zmian Przemysłu, Klaster Obróbki Metali

sala konferencyjna nr 1, hala E

11.00 – 12.30 Warsztaty dla menadżerów – Product servitization, CERTES

sala konferencyjna nr 12, hala E

13.00 – 14.00 Warsztaty – Podstawy oceny technicznej oraz wyceny maszyn i urządzeń, Towarzystwo Rzeczoznawców Majątkowych SIMP

sala konferencyjna nr 12, hala E

13:15 – 14:45 „Jak gadać, żeby się dogadać?” – wystąpienie Tomasza Kammela na temat roli komunikacji w biznesie podczas Warsztatów Lidera Zmian Przemysłu

sala konferencyjna nr 1, hala E

14:00 – 15:00 Szkolenie przygotowujące do egzaminu na uprawnienia energetyczne/elektryczne, Centrum Innowacji i Rzeczoznawstwa SIMP

sala konferencyjna nr 11, hala E

15.00 – 16.00 Egzamin na uprawnienia energetyczne, Centrum Innowacji i Rzeczoznawstwa SIMP

sala konferencyjna nr 11, hala E

10:00 – 16:00 Additive Manufacturing in Horizon 2020 – Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE

sala konferencyjna nr 6, hala E

12:00 – 16:00Konferencja Polskie instytuty i uczelnie dla polskiej gospodarki na stulecie odzyskania niepodległości

sala konferencyjna nr 4, hala E

Scena otwarta:

11:20 – 11:35 Unlock The Value Of Industrial IoT – Roman Sevivy, IoT Sales Business Development Manager – Eastern Europe, PTC
11:40 – 11:55 Prezentacja Instytutu Doskonalenia Produkcji
12:00 – 12:15 Embodied Engineering – jak wirtualna rzeczywistość zmienia planowanie produkcji” Krzysztof Izdebski, Virtual Spice by SALT AND PEPPER Software
12:20 – 12:35 “Obecność i perspektywy rozwoju VR w przemyśle”, Jakub Jakub, Politechnika Warszawska, Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych
12:40 – 12:55 Prezentacja firmy Sorter – Easy Robots
13:20 – 13:35 Prezentacja firmy Ilabo Sp. z o.o.

godziny otwarcia targów: 10:00 – 15:00

10:00 – 16:00 Szkolenie techniczne z programowania robotów przemysłowych, Mitsubishi Electric

sala konferencyjna nr 14, hala E

11:00 – 12:00 Warsztaty – Podstawy oceny technicznej oraz wyceny maszyn i urządzeń – Towarzystwo Rzeczoznawców Majątkowych SIMP

sala konferencyjna nr 12, hala E

13:00 – 14:00 Szkolenie przygotowujące do egzaminu na uprawnienia energetyczne/elektryczne, Centrum Innowacji i Rzeczoznawstwa SIMP

sala konferencyjna nr 11, hala E

14:00 -15.00 Egzamin na uprawnienia energetyczne, Centrum Innowacji i Rzeczoznawstwa SIMP

sala konferencyjna nr 11, hala E

Scena otwarta:

11:40 – 11:55 Prezentacja Instytutu Doskonalenia Produkcji
12:00 – 12:15 Embodied Engineering – jak wirtualna rzeczywistość zmienia planowanie produkcji” Krzysztof Izdebski, Virtual Spice by SALT AND PEPPER Software
12:20 – 12:35 “Obecność i perspektywy rozwoju VR w przemyśle”, Jakub Jakub, Politechnika Warszawska, Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych

Dzień inżyniera

11:00 – 15:00Warsztaty dotyczące problematyki Przemysłu 4.0, Politechnika Warszawska

sala konferencyjna nr 6, hala E

11:00 – 11:40Prezentacja oferty dydaktycznej Politechniki Warszawskiej

sala konferencyjna nr 7, hala E

12:00 – 12:40Prezentacja oferty dydaktycznej Politechniki Warszawskiej

sala konferencyjna nr 7, hala E

13:00 – 13:40Prezentacja oferty dydaktycznej Politechniki Warszawskiej

sala konferencyjna nr 7, hala E

14:00 – 14:40Prezentacja oferty dydaktycznej Politechniki Warszawskiej

sala konferencyjna nr 7, hala E

11:00 – 11:40Prezentacja oferty dydaktycznej Akademii Górniczo-Hutniczej

sala konferencyjna nr 9, hala E

12:00 – 12:40Prezentacja oferty dydaktycznej Akademii Górniczo-Hutniczej

sala konferencyjna nr 9, hala E

13:00 – 13:40Prezentacja oferty dydaktycznej Akademii Górniczo-Hutniczej

sala konferencyjna nr 9, hala E

14:00 – 14:40Prezentacja oferty dydaktycznej Akademii Górniczo-Hutniczej

sala konferencyjna nr 9, hala E

NAZW FIRMY
/ COMPANY NAME
NR. STOISKA
/ NO. STAND
Hala
/ HALL
1 3D MASTER S.C. R. Lis R. Wypysiński 511 F
2 3D Phoenix Łukasz Kaczmarczyk 357A E
3 3D SPACE Sławomir Łagowsik 302A E
4 ADVA S.C. 364 E
5 AJAN ELEKTRONIK DERVIS Ve TIC LTD. STI. 401 F
6 AEP-AJAN ELEKTRONIK POLSKA
7 Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica 370F E
8 Akademia Morska w Szczecinie 370J E
9 ALC PHOTONICS SP. Z O.O. 534D F
10 ALMIG KOMPRESSOREN POLSKA S.A. 350B E
11 APEX ADAM PAJĄCZKOWSKI 538 F
12 APR-System Piotr such 328B E
13 APZUMI SP. Z O.O. SP. K. 534E F
14 ARCO Andrzej Rudenko 534 F
15 BILZ
16 DIATEC
17 HAINBUCH
18 HERMANN BILZ
19 HEULE
20 PETER LEHMANN
21 UC TOOLS
22 WTO
23 ASTAT SP. Z O.O. 362 E
24 ATM SOLUTOIONS SP. Z O.O. SP. K 503 F
25 AUTOMATECH SP. Z O.O. 322 E
26 AVICON Adam Rosz 306 E
27 AVT-Korporacja Sp. z o.o. 315 E
28 APA-Automatyka Podzespoły i Aplikacje
29 AWART MEDIA 500B F
30 Obróbka Metalu. Kwartalnik Techniczny
31 BACKER POLSKA Sp. z o.o. 508 F
32 BALTON SP. Z O.O. 416 F
33 BECKER POLSKA SP. Z O.O. 414 F
34 BECKHOFF AUTOMATION SP. Z O.O. 301 E
35 AVICON Advaced Vision Control
36 BLUE ROBOTICS
37 DSR S.A.
38 IP Systems Automatyka SP. Z O.O.
39 ISCAS SP. Z O.O.
40 KUKA CEE GmbH SP. Z O.O.
41 Matex Controls SP. Z O.O.
42 SOLARIS LASER S.A.
43 TEKNISKA POLSKA SP. Z O.O.
44 TKMATIK SP. Z O.O.
45 UNI-KAT SP. Z O.O.
46 Żbik SP. Z O.O.
47 InduSoft Polska SP. Z O.O. 301A E
48 BEGHELLI-POLSKA SP. Z O.O. 352 E
49 BOSCHERT POLSKA SP. Z O.O. 404 F
50 BTC Maszyny Stolarczyk SP. Z O.O.. S.K. 409 F
51 BULMACH SP. Z O.O. 509 F
52 CompArt Automation Zajdel Sp. j. 367A E
53 CORMAK 410 F
54 MAKTEK Jerzy Zalewski
55 CLEANACCESS SP. Z O.O. 521 F
56 CONTRANS IT 320 E
57 DACPOL SP. Z O.O. 534B F
58 DATA COMP SP. Z O.O. 350A E
59 DELIX MIROSŁAW MAJEWSKI 542 F
60 DIG ŚWIATAŁA SP. Z O.O. 515 F
61 Asservimentipresse S.R.L
62 CALVI SPA
63 COMAC
64 COSTA LEVIGATRICI
65 EURODRAW
66 FALCI S.R.L.
67 Friggi Cutting Solution Srl
68 FRATELLI VIMERCATI SNC
69 G.A.D.E.
70 GALDABINI S.P.A.
71 GIMEC
72 L.D.M. OFFICINA MECCANICA s.r.l.
73 LUCAS S.r.l.
74 MEMOLI SAS
75 NOVA SIDERA METAL FORMING S.R.L.
76 OFFICINE S. GIACOMO S.R.L
77 OMCCA s.n.c.
78 PRODUTECH S.R.L.
79 PROMEC
80 SIDERVAL S.P.A
81 SIPA S.P.A.
82 SOITAAB IMPIANTI SRL
83 STAR TECHNOLOGY SRL
84 TAMA AERNOVA S.R.L
85 VARO S.R.L.
86 Digima DC SP. Z O.O. 533 F
87 DPG STAWORZYŃSKI 328B E
88 Easy Robots Sp. z o.o. 302 E
89 ECO-LINE Piotr Potocki 539 F
90 EDP Support Polska SP. Z O.O. 327C E
91 ELABEL DUE 353 E
92 ELAMED 420 F
93 STAL METALE & NOWE TECHNOLOGIE
94 UTRZYMANIE RUCHU
95 INDUSTRY STOCK.PL
96 ELESA+ GANTER POLSKA SP. Z O.O. 504 F
97 ELMARK AUTOMATYKA 348 E
98 ENCON KOESTER SP. Z O.O. SP.K. 327C E
99 EXMOT TECHNIKA FILTRACJA 544 F
100 F&F Filipowski Sp. J. 313A E
101 FANUC POLSKA SP. Z O.O. 400 F
102 FATPOL TOOLS SP. Z O.O. 526 F
103 FEINMECHANIK GmbH
104 FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. 337 E
105 Służby Utrzymania Ruchu
106 FORUM NARZĘDZIOWE OBERON 501 E
107 FUNDORFINA SP. Z O.O. 326 E
108 G-INTER SOLUTION ANNA ŚMIAŁEK 556 F
109 GOLDMAN PRESS Sebastian Klauz 552 F
110 Lakietnictwo.net
111 GM Automatyka SP. Z O.O. 359 E
112 GRAVOTECH SP. Z O.O. 414 F
113 GUDEPOL ROMAN RYZNAR 517 F
114 HACO FAT SP. Z O.O. 402 F
115 HAFEN MARCIN KIZEWETER SP. K. 519 F
116 BERNARDO-PWA
117 COMPRESORES- JOSVAL S.L.
118 HANDY FIX JAN BARTOSIEWICZ 520 F
119 HEISSLUFTTECHNIK FLOCKE SP. Z O.O. 512 F
120 HERZ POLSKA 545 F
121 HF INVERTER POLSKA S.C. 333 E
122 HIFI FILTER Polska SP. Z O.O. 367B E
123 HURMAK Polska SP. Z O.O. 417 F
124 IDEAL SERVICES SP. Z O.O. SP. K. 363 E
125 IGUS SP. Z O.O. 502 F
126 ILABO SP. Z O.O. 368 E
127 IMPORTUJ Z NAMI 534F F
128 INSTOM SP. Z O.O. 308 E
129 INSTYTUT DOSKONALENIA PRODUKCJI IDP S.C. 314 E
130 INSTYTUT LOTNICTWA 355 E
131 INSTYTUT MECHANIKI PRECYZYJNEJ 370C E
132 INSTYTUT METALI NIEŻELAZNYCH 370E E
133 INSTYTUT TECHNOLOGII ELEKTRONOWEJ 370B E
134 INTER CARS S.A. 412 F
135 INTER-PLAST Z. Bodziachowska-Kluza S. J. 518B F
136 INVERTEK DRIVES POLSKA SP. Z O.O. 324 E
137 ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o. 514 F
138 ITEM POLSKA SP. Z O.O. 317 E
139 JKF POLSKA SP. Z O.O. 550 F
140 JM ELEKTRONIK Sp. Z O.O. 325 E
141 Jorgensen CLEANTECH TOM JORGENSEN 334 E
142 JURGEN EMPTMEYER GmbH 546B F
143 KATKO POLAND SP. Z O.O. 321 E
144 KINEX Measuring S.R.O. 557 F
145 KIPP POLSKA SP. Z O.O. 413 F
146 KLASTER DOLINA LOTNICZA 351A E
147 BODYCOTE POLSKA SP. Z O.O. 356B E
148 CURTISE-WEIGHT SURFACE TECHNOLOGIES SP. Z O.O. 357C E
149 DES ART SP. Z O.O. 356A E
150 DOPAK SP. Z O.O. 357B E
151 GUMAT Róg, Pawlikowski S.J. 366B E
152 GALACTIC SP. Z O.O. 366A E
153 LOT AIRCRAFT MAINTENACE SERVIS SP. Z O.O. 366D E
154 INSTYTUT TECHNICZNY WOJSK LOTNICZYCH 366C E
155 M&M AIR SEA CARGO S.A. 369 E
156 ROYAL-STAR 366E E
157 TW METALS POLSKA SP. Z O.O. 366H E
158 TUBES INTERNATIONAL 366J E
159 WOJSKOWE ZAKŁADY LOTNICZE NR.4 S.A. 366F E
160 WSK PZL-ŚWIDNIK S.A. 366G E
161 ZELNAR SP. Z O.O. 366I E
162 KLASTER OBRÓBKI METALI 365C 365D E
163 ALEX SP. Z O.O. 365J E
164 ALNEA SP. Z O.O. 365A E
165 BUDRAD POLSKA SP. Z O.O. 365I E
166 D-TECH SP. Z O.O. 365G E
NAZW FIRMY
/ COMPANY NAME
NR. STOISKA
/ NO. STAND
Hala
/ HALL
167 EDBAK SP. Z O.O. 365M E
168 JAZON SP. Z O.O. 365N E
169 LEAN SYSTEMS SP. Z O.O. 365L E
170 NEOTECH SP. Z O.O. 365F E
171 POLITECHNIKA BIAŁOSTOCKA 365K E
172 PPH DEMEX JERZY DEMIAŃCZUK 365H E
173 SUWALSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA S.A. 365B E
174 TECHNOLOGY APPLIED SP. Z O.O. 365E E
175 ZAKŁAD OBRÓBKI SKRAWANIEM „DARMET” SP. Z O.O. 365O E
176 KRAUSE SP. Z O.O. 553 F
177 KT 7 CNC LTD SP. Z O.O. 505 F
178 LENZE POLSKA SP. Z O.O. 344 E
179 LONTEX SP. Z O.O. SP. K. 415 F
180 M.A.S. SP. Z O.O. 534G F
181 Maciej Stachulski MATT 549 F
182 MAŁOPOLSKA WYTWÓRNIA MASZYN BRZESKO SP. Z O.O. 543 F
183 MASZYNY-POLSKIE.Pl SP. Z O.O. 403 F
184 DS-LASER SP. J.
185 MATERIALISE S.A. 331 E
186 MEGAN SP. Z O.O. 541 F
187 MERCATOR 307 E
188 METAL TECHNICS POLSKA S.C. 528 F
189 METAL WORK POLSKA 310 E
190 MITEGRA SP. Z O.O. 318 E
191 MITSUBISHI ELECTRIC EUROPE B.V. SP. Z O.O. 341 E
192 OCTANT SP. Z O.O.
193 PolPak Poland SP. Z O.O.
194 RAION AUTOMATYKA
195 TECCON SP. Z O.O. SP. K.
196 ANDRZEJEWSKI AUTOMATYZACJA I WYPOSAŻENIE PRODUKCJI SP. Z O.O. 345 E
197 MOGIELNICKI I SPÓŁKA JAWNA 548 F
198 MULTIPROJEKT AUTOMATYKA SP. Z O.O. 332 E
199 ATMAT SP. Z O.O.
200 NEWTECH ENGINEERING Sp. z o.o. 327A E
201 NORCAN POLSKA SP. Z O.O. 330 E
202 NS MASZYNY SP. Z O.O. 418 F
203 OBERON SP. Z O.O. 421 F
204 OBERON ROBERT DYRDA 501 F
205 P.P.H. WOBIT E.K.J. OBER S.C. 338 E
206 P.P.H.U. PLASMET SP. Z O.O. 513 F
207 PARK NAUKOWO-TECHNOLOGICZNY „ŚWIREK” 313B E
208 PAX PHU PAWEŁ WACHHOLC 524,525 F
209 ALMI
210 BEKA-MAK
211 BURNET-Makina
212 Commerciale Maquinaria ALZIRA (CMA)
213 DENER
214 ERLO S.A.
215 ILERI TEKNIK
216 LOAR
217 GEKA
218 MPA S.R.L
219 N.KO
220 PEERSOFT SP. Z O.O. 327B E
221 PEPPER + FUCHS SP. Z O.O. 311 E
222 PHP ROSA PHP Alicja Sakowicz-Soldatek 500 F
223 PIAP Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów 336 E
224 Miesięcznik Automatyka
225 PLCONTROL PAWEŁ JÓZEFCZUK 335 E
226 POL-SVER SP. Z O.O. 516 F
227 Politechnika Śląska 370G E
228 Politechnika Warszawska 328D E
229 Politechnika Wrocławska 370H E
230 Polsad Jacek Korczak 558 F
231 AUSA
232 KUBOTA
233 RENAULT TRUCKS
234 UNI CARRIERS
235 POLSKA GRUPA CNC DAMIAN LASKOWSKI 405A F
236 POLSKI OŚRODEK ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 370B E
237 NARODOWE CENTRUM BADAŃ i ROZWOJU
238 PPHU „GAMART” S.A. 546 F
239 RAVEN MEDIA SP. Z O.O. 407 F
240 MM Magazyn Przemysłowy
241 REM TECH REMIGIUSZ MĄDROWSKI S. J. 523 F
242 N.Ko Machines
243 PILOUS BAND-SAW
244 VIRAX
245 RENEX SP. Z O.O. SP. K. 319 E
246 YAMAHA ROBOTICS
247 REECO
248 GUANGDONG RIFENG ELECTRIC CABLE CO. LTD. 358 E
249 ROLLICO ROLLING COMPONENTS S.P. Z O.O. 411 F
250 SARNOX PIOTR SARNOWSKI 511 F
251 SICITEEX SP. Z O.O. 540A F
252 SCHENCK ROTEC POLSKA 536 F
253 SCHENCK GMBH
254 DURR
255 Ecoclean-Group
256 SAFECHEM EUROP GmbH
257 ULTRATECNO
258 Seen Distributions Sp. z o.o. 510 F
259 CAPTIVE
260 CLUFIX
261 CYNEL-UNIPRESS Sp. z o.o.
262 DEJOND
263 FAR
264 GAMA
265 HAHN
266 KASCHKE
267 PIHER
268 RENATA
269 RICHO-INC
270 SEDC
271 THERDRILL
272 THOMAS WLDING SYSTEMS
273 TUBTARA
274 SITANIEC TECHNOLOGY TOMASZ SZEWCZYK 323 E
275 SKRIVANEK SP. Z O.O. 556 F
276 STOWARZYSZENIE LAKIERNICTWA PRZEMYSŁOWEGO SLP 535 F
277 AKZONobel CAR Refinishes Polska SP. Z O.O. 535O
278 CALDAN Conveyor A/S 535I
279 Chemetall Polska SP. Z O.O. 535M
280 FOSTER CHEMIA POLSKA SP. Z O.O. SP. K. 535J
281 HAUG Chemia Polska SP. Z O.O. 535L
282 HANGON SP. Z O.O. 535N
283 Lapena Nagorka SP.J. 535R
284 MaskLogik SP. Z O.O. 535K
285 NORDSON Deutschland GmbH 535S
286 NOVOL INDUSTRIAL 535G
287 PC System SP. Z.O. 535B
288 Rippert Anlagentechnik GmbH & Co. KG 535A
289 SHOT BLASTING SP. Z O.O. 535H
290 TIGER Coatings Poland SP. Z O.O. 535C
291 DIGITAL INKS & Powders & Qres Technologies 535D
292 Staleo.pl 408 F
293 Zrobotyzowany.pl
294 STAUBLI ŁÓDŹ SP. Z O.O. 340 E
295 STURMER MASZYNY SP. Z O.O. 531 F
296 CLEANCRAFT MASCHINEN GERMANY Gmbh
297 OPTIMUM MASCHINEN GERMANY Gmbh
298 REHM
299 SCHWEIBKRAFT MASCHINEN GERMANY Gmbh
300 UNICRAFT MASCHINEN GERMANY Gmbh
301 SUMARIS SP. Z O.O. SP.K 351B E
302 SUNLASER SP. Z O.O. 419 F
303 TARGOWE OFICYNA WYDAWNICZA 551 F
304 TOOLS & DRIVE
305 TECH-SYSTEM GROUP SP. Z O.O. 305 E
306 TECHNOLOGIE FORMOWANIA METALI SP. Z O.O. 532 F
307 TECHSYSTEM 349 E
308 TOMACO-INTRO SP. Z O.O. 530,529 F
309 TRADEMEDIA INTERNATIONAL SP. Z O.O. 347 E
310 CONTROL ENGINEERING
311 Inżynieria & Utrzymanie Ruchu
312 TURCK SP. Z O.O. 316 E
313 UBOT 3D SP. Z O.O. 360 E
314 ULTRON Zakład urządzeń elektonicznych 518A F
315 Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy 370I E
316 VC SYSTEM SP. Z O.O. 312 E
317 „VIRGO” Krzysztof NAWROT 540B F
318 Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o. 537 F
319 WATERSYSTEM SP. Z O.O. SP. K. 354 E
320 WARSAW PACK 339 E
321 BILIFT SP. Z O.O. 339 E
322 DI-ZET SP. Z O.O. SP. K. 339 E
323 EMIPAK SP. Z O.O. 339 E
324 ELABEL DUE 339 E
325 GEMA M.Maćko SP.J. 339 E
326 FOLPOL R. Barczyk J. Cygan SP.J. 339 E
327 RSC AUTO ID DISTRIBUTION WOJCIECH PAJDA 339 E
328 SYSTEM- Edmund Szymański 339 E
329 WEIDMULLER SP. Z O.O. 329 E
330 Wojskowa Akademia Techniczna 343 E
331 YEST POLSKA Sp. z o.o. 522 F
332 SATYNOX S.C.
333 MARTINO-ABRASIVES
334 Zakład Artykułów Ściernych „ARMES” Sławomir Zadrużniak 506 F
335 Zakład Mechaniki Maszyn AVALON 507 F
Darmowy dojazd Bilety