Loading...
Home / Relacja 2017

Opis drugiej edycji

Kolejna edycja targów przyciągnęła na Warsaw Industry Week 10 500 zwiedzających.

Wśród gości zwiedzających było prawie 10 tyś osób reprezentujących kadrę kierowniczą, właścicieli mniejszych i większych firm produkcyjnych, projektantów urządzeń i kompletnych linii produkcyjnych, specjalistów ds. procesów technologicznych, głównych mechaników, automatyków.

Warsaw Industry Week zajęło niemal dwa razy więcej powierzchni, niż w zeszłym roku, czyli 40 tys. mkw.

Na dwóch halach zaprezentowało się 380 firm i ponad 500 marek. Dzięki temu wydarzenie stało się platformą dla biznesu, okazją do wymiany cennych doświadczeń, a także odbycia spotkań z partnerami handlowymi.

Ogromna przestrzeń targów pozwoliła na połączenie wielu różnych elementów: konferencji, warsztatów, prezentacji firm, promocji producentów i dystrybutorów.

Najważniejszą częścią programu była Konferencja Instrumenty Przemysłu 4.0. Nad poziomem merytorycznym konferencji czuwała Rada Programowa składająca się z liderów różnych gałęzi przemysłu. Tematyka skupiona była wokół Przemysłowego Internetu Rzeczy oraz szeroko rozumianej koncepcji Przemysłu 4.0 w środowisku polskich przedsiębiorstw i nie tylko. Dyskusje panelistów reprezentujących firmy z kapitałem polskim (WobiT; ASTOR) oraz zagranicznych (Siemens; FANUC) pozwoliły na poznanie kilku perspektyw i ocen zachodzących zmian.

Podczas dyskusji panelowych wypowiadali się m.in. przedstawiciele z Ministerstwa Rozwoju, EY oraz Politechniki Warszawskiej. Prezes Firmy ASTOR Stefan Życzkowski, omówił zmiany w łańcuchach tworzenia wartości i konieczności dostosowywania do nich modeli biznesowych – szczególnie przez firmy przemysłowe.

Trzy dni były pełne owocnych rozmów biznesowych i nawiązanych nowych kontaktów. Wystawcy oraz zwiedzający dostrzegli ogromny postęp w rozwoju oraz potencjał na budowę największego wydarzenia o takim charakterze w Polsce.

Zapraszamy na kolejną edycję!

Fotorelacja Industry Week 2017

 1
 2
 3
 4
 5
 6
 7
 8
 9
 10
 11
 12
 13
 14
Darmowy dojazd Bilety