Loading...
Home / Strefy wystaw

ZAKRES BRANŻOWY

Strefa Obróbki Metali – Maszyny, urządzenia i technologie do obróbki metali, obrabiarki CNC, oprzyrządowanie technologiczne obrabiarek, wycinarki laserowe, przecinarki plazmowe, wykrawarki, prasy krawędziowe, nożyce gilotynowe, narzędzia precyzyjne, elementy konstrukcji, podzespoły, usługi, serwis, kontrola jakości maszyny, urządzenia kontrolno-pomiarowe, technika pomiarowa i badanie materiałów.

Strefa Robotyki i Automatyki – Zaprezentowane zostaną rozwiązania z zakresu automatyzacji, Roboty przemysłowe, SCARA, roboty przegubowe wertykalne, roboty przegubowe, roboty równoległe, konstrukcje specjalne, komponenty do systemów robotycznych: przyrządy i osprzęt, systemy wymiany narzędzi, systemy pomiarowe, urządzenia peryferyjne, technologia montażu i obsługi, systemy pozycjonowania, technologia napędowa, technologia sterowania, sensoryka.

Strefa Lakiernictwa – Producenci farb, mieszanek koloryzujących. Instalacje i systemy do lakierowania na mokro, do powlekania proszkowego oraz technologii coil coating. Systemy nakładania i pistolety natryskowe. Lakiery ciekłe i proszkowe. Instalacje sprężonego powietrza. Oczyszczanie i obróbka wstępna. Suszenie i utwardzanie.

Strefa Narzędzi – narzędzia skrawające do obróbki metali, technologie, urządzenia i materiały do inżynierii, technologie, materiały, surowce: stale, półfabrykaty, siłowniki, normalia, środki smarujące, chłodziwa i ich komponenty, przyrządy i urządzenia kontrolno-pomiarowe, oprzyrządowanie technologiczne, modelowanie, wyposażenie zakładów przemysłowych.

Strefa Hydrauliki i pneumatyki – Producenci sprzętu stosowanego w napędach, zaworach oraz innych rozwiązaniach, automatyzacja produkcji i procesów wytwarzania, innowacyjne technologie, napędy, technologia próżniowa, płynów oraz sprężonego powietrza

Strefa Obróbki drewna – Maszyny i urządzenia do obróbki drewna,

Strefa Lasery 4.0 – Pokazy wykorzystywania laserów przemysłowych oraz oprogramowania używanego przy grawerowaniu.

Strefa Obróbki Tworzyw – Maszyny i urządzenia do obróbki tworzyw, wtryskarki dwukomponentowe, wtryskarki niskociśnieniowe.

Strefa Spawalnictwa – Wystawcy zaprezentują osprzęt i rozwiązania wykorzystywane w spawalnictwie, pozycjonery, rządzenia i osprzęt do spawania i napawania metodą MIG/MAG, urządzenia i osprzęt do spawania i napawania metodą TIG, urządzenia i osprzęt do spawania i napawania plazmowego, urządzenia i osprzęt do zgrzewania.

Strefa Oprogramowania – wizualizacja i symulacja procesów, specjalistyczne oprogramowanie CAD/CAM/CAE, cloud computing.

Strefa Druku 3D – Firmy świadczące usługi z zakresu skanowania, druku 3D jak również inżynierii odwrotnej. Drukarki 3D, szkolenia z zakresu samodzielnego wykorzystywania druku.

Darmowy dojazd Bilety