Katalog Wystawców

Kategoria firmy / Company category
Hala / Hall
Logo 3D Phoenix pion 80 RGB.png
3D Phoenix to lider na rynku technologi 3D. Nasz wyspecjalizowany sztab inżynierów, przeprowadza audyty technologiczne i optymalizuje procesy produkcyjne i wytwórcze w firmach. Rozwiązania przeds(...)
Hala / hall
E
Stoisko / Stand
307
logo_3dgence_red_5.gif
3DGence wdraża technologię druku 3D w przedsiębiorstwach, opracowuje nowe rozwiązania, doradza i szkoli. Firma dostarcza certyfikowane przez TÜV Rheinland, drukarki 3D do zastosowań przemysłowych(...)
Hala / hall
E
Stoisko / Stand
308
AT_Logo.png
Misją Alumetal-Technik jest stały i zrównoważony rozwój, wdrażanie innowacji do procesu obróbki strumieniowo-ściernej oraz maksymalizacja zadowolenia Klientów. Realizujemy ją poprzez ciężką i wyt(...)
Hala / hall
F
Stoisko / Stand
F243C
Logo z profilem nad napisem - bez tła, granatowy (2900x1140).png
Modułowe profile aluminiowe. Automatyzacja produkcji. Przenośniki taśmowe, rolkowe i płytkowe. Osłony maszyn i wygrodzenia bezpieczeństwa. (...)
Hala / hall
E
Stoisko / Stand
121B
logo-ambtechnic-tło-białe.png
AMB Technic od blisko 25 lat specjalizuje się w technologiach precyzyjnego dozowania płynów montażowych jedno- i dwuskładnikowych, takich jak kleje, uszczelniacze, pasty lutownicze, smary i oleje(...)
Hala / hall
E
Stoisko / Stand
143
LOGO_ANIM.png
Firma ANIM dostarcza urządzenia według potrzeb klientów, realizuje kompleksowe dostawy komponentów, oferuje pomoc w znalezieniu trudno osiągalnych wyrobów z zagranicy oraz prowadzi doradztwo tech(...)
Hala / hall
E
Stoisko / Stand
160B
Aret_Logo_Przezroczystosc.png
Aret, to IDEA KREATYWNA. Każda maszyna stworzona przez nas jest niepowtarzalna i wyjątkowa. Rozwiązujemy problemy i spełniamy marzenia naszych klientów. Kreacja w służbie idei, to właśnie ARET. Z(...)
Hala / hall
E
Stoisko / Stand
101A
assecuro_L.png
ASSECURO Sp. z o.o. jest uznanym producentem sprzętu zabezpieczającego przed upadkiem z wysokości oraz dystrybutorem światowych marek sprzętu do podnoszenia i mocowania ładunków: JD Neuhaus ̵(...)
Hala / hall
F
Stoisko / Stand
250A
ASTEK Polska logo i hasło.png
ASTEK Polska to założony w 2007 roku oddział międzynarodowej Grupy ASTEK, specjalizujący się w outsourcingu w outsourcingu kadry inżynierskiej i IT oraz realizacji projektów informatycznych. Nasi(...)
Hala / hall
E
Stoisko / Stand
153C
ATEQ-pl_RGB.jpg
ATEQ PL jest filią francuskiej firmy ATEQ, producenta aparatury do kontroli jakości wyrobów w liniach produkcyjnych. SPECJALNOŚĆ: kontrola szczelności, pomiary przepływów i ciśnienia, kontrola el(...)
Hala / hall
E
Stoisko / Stand
121A
fblogo3.png
Uznany producent i dostawca maszyn CNC do przemysłu, badań i rozwoju oraz edukacji. W szerokiej ofercie znajdują się m.in. plotery frezujące oraz laserowe, wycinarki fiber, wycinarki plazmowe, a (...)
Hala / hall
F
Stoisko / Stand
202
AUER.jpg
AUER Polska Sp. z o.o. jest oddziałem firmy Paul AUER GmbH, Mannheim/Niemcy. Jesteśmy wysoko kwalifikowanym dostawcą kompleksowych technologii w zakresie techniki strumieniowo-ściernej z ponad 70(...)
Hala / hall
F
Stoisko / Stand
323
Automatech White bg_com.jpg
Automatech – polska, specjalistyczna firma inżynierska z 25-letnim doświadczeniem w branży AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ. Dostarczamy aplikacje i rozwiązania, m.in: audyty bezpieczeństwa maszyn i(...)
Hala / hall
E
Stoisko / Stand
114
AVICON logo 2018-04.png
AVICON jest polską firmą, która od 2006 roku dostarcza optyczne systemy wizyjne oraz inspekcyjne do zastosowań przemysłowych i naukowych. Jest dystrybutorem komponentów wizyjnych (kamery, obiekty(...)
Hala / hall
E
Stoisko / Stand
146
Balluff.jpg
Otwieramy nowe perspektywy Balluff jest jednym z wiodących dostawców wysokiej jakości czujników, systemów identyfikacji oraz rozwiązań sieciowych do wszystkich obszarów automatyzacji produkcji. P(...)
Hala / hall
E
Stoisko / Stand
E106
Baumalog logo  pms.jpg
Baumalog jest polską firmą inżynierską, konstruującą oraz wytwarzającą automatyczne systemy magazynowe i transportowe wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu. Firma działa na rynku od 2011 r. (...)
Hala / hall
E
Stoisko / Stand
136
Logo Becker PL_OK.gif
Firma Becker specjalizuje się w systemach próżni i nadciśnienia. Zajmuje się produkcją, dystrybucją i sprzedażą pomp próżniowych, kompresorów i systemów centralnych, znajdujących szerokie zastoso(...)
Hala / hall
F
logo.png
Obecna na rynku od ponad 35 lat niemiecka firma Beckhoff Automation, działająca w ponad 75 krajach świata, dostarcza rozwiązania układów sterowania automatyki, stosowane w szerokim zakresie aplik(...)
Hala / hall
E
Stoisko / Stand
101A
2014_BK_logo_w-tagline_RGB_64mm-001.jpg
Produkty firmy Brüel & Kjaer są przeznaczone do pomiaru oraz analizy dźwięku i drgań. Oferujemy: • mikrofony, systemy normalizacji, systemy kalibracji • akcelerometry i przetworniki siły • pr(...)
Hala / hall
E
Stoisko / Stand
156A
Pokazuje / showing 1 - 20 z 101 wyników / results