Exhibitor Catalog 2022

Warsaw Industry Week

Centrum Łukasiewicz - Instytucja państwowa

C2.62

INFOTEC CNC

C2.02

Pepperl+Fuchsnośc

B2.20

Centrum Maszyn CNC

B2.64

Evoluma Klaster Przemysłowy

B2.01

NOTA Zaklad Mechaniki Precyzyjnej

B2.01

HART-TECH

B2.01

Grupa Marat

B2.01

D-TECH

B2.01

MALOW

B2.01

Punkt Drukarnia Technologicznai

B2.01

SulichREC

B2.01

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa - Izba gospodarcza

B2.19

ASTAT

B3.01

ETA ENCLOSURES

B3.01

BECKHOFF AUTOMATION

B2.02

ITEM POLSKA

B2.07

Multiprojekt Automatykaności

B2.24

Fanuc

B2.11

STAUBLI Łódź

B2.08

Wieland Electricn

B2.34

VERSABOX

B2.38

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna

B2.49

BAC Polska

B1.64

Metal Work Polska

B2.58

MURRELEKTRONIK

B3.07

PAX -omandytowa

C2.20

Zakład Obróbki Skrawaniem Darmetwied

B2.54

Polska Grupa CNC

B2.33

Dalmec Polska

B2.57

Igus

B1.08

Camozzi Automation

B2.23

Turck

B3.23

EKO-BHL

C2.11

CNC-PROJEKT

B2.03

MASZYNY POLSKIE PL

C3.23

FlexLink Systems Polskawi

B2.30

Interpoler

B1.01

GM Automatyka

B2.37

FINDER POLSKA

B2.16

Schmalz

B2.44

ARMES Zakład Artykułów Ściernych

C2.06

ID LIFTING

B3.37

KIPP POLSKA

B1.43

Potocki Piotr Eco-Line

C2.31

VC SYSTEM

B2.42

Szatkowski -omandytowa

B3.27

COLEMAN INTERNATIONAL

C1.10

CoRobotics

B1.12

CAPTRON ELECTRONIC GmbHności

C2.14

EUCHNER

B2.15

WEIDMÜLLER

B1.20

3D Phoenix

B3.11

HIWIN

B1.58

NEWTECH ENGINEERING

B3.05

Straschu Elektro - Dystrybucja sp. z o.o.

C2.17

LENZE POLSKA

B3.24

DAV TECH POLAND

C3.13

DACPOL

B3.18

PRO-ASSEM

B2.32

HYU ROBOTICS

B1.34

Dhc

B2.29

MARITEX Leszek Łosin

B3.59

WAMECH

B2.43

Protekt

C1.01

Comatic.

B3.02

PNEUMAT SYSTEM

B2.61

OnRobot A/S -omandytowa

B1.13

Baumer

B2.27

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego - Samorządowa jednostk

B2.62

General-ID Piotr Domański

B2.41

Konrem

B1.14

PHILOGICd

B2.28

WAGO ELWAG

B2.12

3DGence

C2.36

Brady s.r.o.

B2.50

STANLEY Małgorzata Biront, Piotr Wojciechowski cywilna

B2.55

Norsteel Norbert Zięba

C2.27

STYLE CNC Machines

C2.29

DBR77 Robotics

B2.17

Poltech Engeneering

C1.32

NM-D Sp.k.

B2.53

GG TECH POLSKA

C2.15

SINTERIT

B1.30

RENEX

C1.06

Firma Produkcyjno-Handlowa „JB” Jacek Bogucki

B1.07

NOVACOM

B3.13

HELUKABEL POLSKA

B3.36

TKD POLSKA

B1.27

IOT SOLUTION

B1.39

Temrex-Dynatech

C1.23

AVICON

B1.54a

NEU-JKF

B2.31b

Kluthe

B1.52a

BRUEL & KJAER Polska

C3.41b

LIMATHERM SENSOR

C3.37b

HYDAC

B1.28b

Apra-Optinet

B1.17

POETON

C3.51a

ENCON

C3.45a

Invertek Drives

B3.43a

PF ELECTRONIC

B3.17

Gu­en­ther Pol­ska

C1.42a

Handy Fix

C1.21

7 bar

B1.50a

Fatek Polska

B2.45a

Flaser

C3.11b

Drew Technika

C1.52a

HellermannTyton

B1.56a

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie - Ucze

C1.19

CONTRA

B3.39b

Eco-Clean

C3.31b

ELPLC

B1.42a

KABELTECH

C1.35a

ERKOw

B2.45b

ATEQ

B1.46

Tele Radio

B1.50b

CADSOL

C3.33a

ASD Systems Polska

C1.30a

Avanti Tools

C3.20

Aiut

B3.39a

A&A Holding

C1.54a

Norcan Polska

C1.46a

KUBLER

B2.39a

Semicon

C1.28a

GEORG FISCHER

B3.51a

IGE+XAO POLSKA

B3.31a

Newland ID

B3.34a

Polkont

B1.32a

Technolutions

B1.28a

Bergman Engineeringi

B1.19

Global Energy Service

B1.31a

DUE Consulting

B1.38a

FASTCOM SYSTEMY LASEROWE

B1.36b

GOODRAM Wilk Elektronik

B3.44b

Kim Poligrafia Ireneusz Kaszubowskiw

C2.08b

SPE Global Solutions

C3.43a

Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji Bosmal

B1.62a

ARKANCE SYSTEMS POLAND

C3.57a

STOMILEX SP Z O O

C1.44a

Absiskey

B1.56b

Luneos

C1.11

Montratec

B3.29a

HEISSLUFTTECHNIK FLOCKE

B3.61a

Piab

B1.48

Wamex

B1.16

Progres Automatyka

C1.34b

SF Filter

C3.08

Brad Consulting

B2.47a

LASIT LASER POLSKA

C3.37a

PI NUMERON

B1.32b

BOSKY

B3.45

TeamViewer

C1.12b

Oex Cursor

C1.41a

Moose

B3.57a

TIDK

B1.21b

KUVINGS

C3.22

CTHINGS.CO

B3.33a

Edwards Vacuum

C1.29

Labem S.C. Stanisław Żochowski Marek Żochowski cywilna

B3.22

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego - Administracja rz

C1.33

Spółdzielnia Inwalidów „ZGODA”dzielnia

C3.33b

B.pro Fastening

C1.56a

Transition Technologies Control Solutions

C2.50b

Aspekt

C1.34a

STEGO POLSKA

B3.47

TFC LTD

B3.08

CENTER 3D PRINT

C3.36a

Waites

C3.11a

Hangon

B1.40a

LASKA Technika Przemysłowano

B1.18

RS Components

C1.44b

BOSSARD Poland

C3.31a

MS POS

B1.62b

Chambrelan

B2.48a

ASTOR

B2.46b

CosmoEye

B1.11

Jorgensen EasyTech

B2.31a

KEYENCE

C1.12a

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna

B2.39b

GNG s.c.

B3.57b

Stratus Technologies Systems Ltdwied

B3.33b

3D HUBS BV

B3.41b

G1ANT

C3.06

Omega System

C2.18a

BOLTEX Subocz Wojciech

B3.40b

Politechnika Częstochowska - Uczelnia

B3.44a

Agencja Rozwoju Przemysłu Oddział w Mielcu

C1.07

SUHAIL INDUSTRIAL HOLDING GROUP - Samorządowa jednostka organiza

B3.41a

Alf Sensor

C1.20b

TERMO-PRECYZJA Sp. Jawna Barański

C3.39a

3Druktronik

B3.34b

APAR Control

C2.37b

ADMEL POLSKA

C1.41b

Casada

C3.55a

Magazyn Automatyka

B1.25a

NORGPOL CZERWIŃSKI

C3.16

Softgent

B1.42b

Anzena

B1.21a

ASFI

B2.46a

Trotec

C3.18a

GAMART

C3.22a

UBOT 3D

C3.30b

MARBAD

B1.35a

Czyszczenie Spoin

C1.39

LAB-EL ELEKTRONIKA LABORATORYJNA ANDRZEJ ŁOBZOWSKI

C1.37

RWDEL - Reliance Worldwide Distribution (Europe) Limited

C3.28

BODYCOTE POLSKA

C1.47

YING HAN TECHNOLOGYi

C3.20a

ARSYS

C3.26a

Symfonia

C3.32b

Ampere Polska

C1.24a

Brainstorm Group sp.z o.o.no

C3.24b

Automatic Letter Bender Dariusz Sławomir Wiszenko

C1.43a

Energetyka Plus

C3.30e

4Dustry

C1.45

Camera di Commercio Industria Artigianato e Agricoltura di BOLZA

B1.35b

Mar-Bud -omandytowa

B3.32b

RENA-POLd

C3.14a

NANOTECH ELEKTRONIK

B1.35c

STAHLWILLE POLSKA

C3.22b

Zakład Narzędzi Wioletta Soból

C3.36b

Hautec

C1.24c

Human Legal Services

C3.02b